Tost z szynką i jajkiem przekąska

Tost z szynką i jajkiem. Zrobić tost ( nie za mocno zrumieniony. Zrobić tost ( nie za mocno zrumieniony. Na małej patelni rozpuścić masło i usmażyć na nim jajko sadzone. Kubkiem ( lub specjalną ,, obręczą ,, do wycinania ) wyciąć kółko z chleba , szynki i jajka sadzonego. Kawa na śniadanie, czy zimny tost jedzony w biegu, na pewno nie doda nam energii na cały dzień.

Tost z szynką i jajkiem Tosty z awokado, jajkiem w koszulce i szynką szwarcwaldzką. Teraz wbij jajko, dopraw je lekko solą i pieprzem i za pomocą łyżeczki lub Zobacz poradę. Mieszaj na wolnym ogniu aż jajko się zetnie (tak jak robi się zwykłą jajecznicę). You can cook Tost z szynką i jajkiem using 5 ingredients and 3 steps. Here is how you achieve it.

Ingredients of Tost z szynką i jajkiem

  1. Prepare 2 kromki of chleba lub bułka.
  2. Prepare 2 plastry of szynki.
  3. It’s plaster of pomidora.
  4. It’s Liść of sałaty.
  5. You need of Jajko.

Tosty z awokado, jajkiem w koszulce i szynką szwarcwaldzką. Teraz wbij jajko, dopraw je lekko solą i pieprzem i za pomocą łyżeczki lub Zobacz poradę. Mieszaj na wolnym ogniu aż jajko się zetnie (tak jak robi się zwykłą jajecznicę).

Tost z szynką i jajkiem instructions

  1. Pieczywo opiekany w tosterze lub w piekarniku..
  2. W tym czasie na patelni smażymy jajko i przygotowujemy resztę składników..
  3. Na pieczywo układamy sałatę, szynkę, pomidora, jajko i przykrywamy pieczywem..

Na patelni rozgrzewamy olej i jak się rozgrzeje, maczamy w jajku z obu stron tost, kładziemy na dłoni, drugą. Już prawie weekend, nie wiem czy tylko ja, ale jestem totalnie pozbawiona energii w tym tygodniu, wyczekuję jego końca z utęsknieniem. Mam zamiar odpocząć, leniuchować, poczytać odłożone od wieków pozycje, które zerkają na mnie z półek. Tosty z awokado, jajkiem w koszulce i szynką szwarcwaldzką. Teraz wbij jajko, dopraw je lekko solą i pieprzem i za pomocą łyżeczki lub Zobacz poradę.

Leave a Comment