Czosnkowa pasta z makreli przekąska

Czosnkowa pasta z makreli. Zapraszam Was na przepis na pastę z wędzonej makreli. Będzie to pasta z makreli chociaż tak naprawdę powinna się nazywać pastą z makrelą, ponieważ będą w. Wędzoną makrelę dokładnie oczyścić z ości i przełożyć do miski. Jajka ugotować na twardo, ostudzić i zetrzeć na tarce o małych oczkach. Do wędzonej makreli dodać jajka, szczypiorek, musztardę i gęsty jogurt naturalny.

Czosnkowa pasta z makreli Pasta do zębów bez fluoru ma podobne właściwości, co jej klasyczna wersja, ale musi zawierać w sobie składniki, które. Dowiedz się, jakie dania możesz przygotować z makreli, a także poznaj przepis. Pasta kanapkowa z makreli i jajek. You can have Czosnkowa pasta z makreli using 7 ingredients and 2 steps. Here is how you achieve it.

Ingredients of Czosnkowa pasta z makreli

  1. Prepare 1 of duża makrela wędzona.
  2. You need 3 ząbki of czosnku.
  3. Prepare 1 of mały pęczek szczypiorku.
  4. It’s 1 łyżeczka of musztardy sarepskiej.
  5. Prepare 1 łyżka of majonezu.
  6. You need 1 łyżka of serka z jogurtu naturalnego – przepis podałam wcześniej (może być serek naturalny typu Bieluch).
  7. You need of pieprz czarny świeżo mielony, pieprz ziołowy, sól.

Pasta do zębów bez fluoru ma podobne właściwości, co jej klasyczna wersja, ale musi zawierać w sobie składniki, które. Dowiedz się, jakie dania możesz przygotować z makreli, a także poznaj przepis. Pasta kanapkowa z makreli i jajek.

Czosnkowa pasta z makreli instructions

  1. Makrelę oddzielić ze skóry, kręgosłupa i w miarę możliwości z ości – umieścić w misce i dodać posiekany szczypiorek, wyciśnięty przez praskę czosnek, musztardę, majonez, serek z jogurtu naturalnego, pieprz, pieprz ziołowy i sól – wszystko porządnie połączyć i zajadać ze świeżym pieczywem..
  2. Pastę podaję na świeżym pieczywie z dodatkiem ogórka kiszonego..

Dzisiejsza to pochwala prostoty – makrela, kremowy serek i chrzan wlasnej roboty, dlatego jest tak pyszna i. Udostępnij innym na Pasta z wędzonej makreli, jajek i twarogu. Skuteczność pasty do zębów bez fluoru.. Pasta do zębów bez fluoru ma podobne właściwości, co jej klasyczna wersja, ale musi zawierać w sobie składniki, które. Dowiedz się, jakie dania możesz przygotować z makreli, a także poznaj przepis.

Leave a Comment