Sernik na zimno na biszkoptach zakąska

Sernik na zimno na biszkoptach. Klasyczny sernik na zimno, na biszkoptach z galaretką oraz truskawkami. Taki sernik, choć zawiera kilka podstawowych składników, zawsze jest mile widziany przez gości i szybko znika ze stołu. Świetnie sprawdza się jako pomysł na słodkie zakończenie grilla lub letniego przyjęcia. Doskonały sernik na zimno na święta i rodzinne przyjęcia. Wypróbuj przepis już dziś, a przekonasz się jak łatwo przygotować wyjątkowe ciasto – sernik na zimno z biszkoptami i owocami (brzoskwiniami z puszki lub owocami sezonowymi: truskawkami). Mój pierwszy sernik na zimno Miałam trochę obaw, ale TŻ się uparł, że bardzo chce Wyszedł świetnie!

Sernik na zimno na biszkoptach Ten sernik to prawdziwie letni i orzeźwiający deser. – Rozkoszny i kuszący od pierwszego do ostatniego kęsa. Delikatny ser z owocami i chrupiące biszkopty z cukrową mgiełką. Umili każdą chwilę z bliskimi i przyjaciółmi. You can cook Sernik na zimno na biszkoptach using 7 ingredients and 7 steps. Here is how you achieve it.

Ingredients of Sernik na zimno na biszkoptach

 1. It’s 700 g of waniliowego serka homogenizowanego.
 2. It’s 250 ml of schłodzonej śmietanki kremówki.
 3. It’s 4 łyżki of cukru pudru lub stewii.
 4. Prepare 6-7 łyżeczek of żelatyny lub agaru.
 5. You need 3 of galaretki przezroczyste.
 6. Prepare of Biszkopty.
 7. You need of Owoce.

Ten sernik to prawdziwie letni i orzeźwiający deser. – Rozkoszny i kuszący od pierwszego do ostatniego kęsa. Delikatny ser z owocami i chrupiące biszkopty z cukrową mgiełką. Umili każdą chwilę z bliskimi i przyjaciółmi.

Sernik na zimno na biszkoptach step by step

 1. Biszkopty wyłożyć w tortownicy.
 2. Żelatynę zalać wodą, zostawić na 10 minut aż napęcznieje, następnie podgrzewać aż do rozpuszczenia /nie zagotować/. Zostawić do przestygnięcia..
 3. Śmietankę ubić z cukrem, dodać serek i delikatnie wymieszać..
 4. Przestudzoną żelatynę dodawać po trochę do masy i delikatnie mieszać. Na koniec wrzucić ulubione owoce i całość wylać na biszkopty..
 5. Wierzch ciasta udekorować całymi owocami i zalać galaretką. Wstawić do lodówki do schłodzenia..
 6. Ja dodatkowo do dekoracji użyłem żelków z sokiem owocowym, w końcu był dzień dziecka 😁.
 7. Smacznego 😉.

Koniecznie musicie wypróbować ten prosty i sprawdzony przepis aby przekonać się, że przygotowanie smacznego ciasta czy deseru nie jest takie trudne. Sernik na zimno najczęściej pojawią się u nas w wersji z truskawkami i galaretką, ale oczywiście można do niego wykorzystać każde inne owoce, nawet zimą te z puszki w syropie. Sernik na zimno to dość szybkie w wykonaniu ciasto, a jego jedynym minusem jest czas oczekiwania na stężenie. Ten sernik to prawdziwie letni i orzeźwiający deser. – Rozkoszny i kuszący od pierwszego do ostatniego kęsa. Delikatny ser z owocami i chrupiące biszkopty z cukrową mgiełką.

Leave a Comment