Naleśniki z pieczarkami i serem przekąska

Naleśniki z pieczarkami i serem. Naleśniki z pieczarkami to alternatywa dla tradycyjnych naleśników. Naleśniki z pieczarkami smakują dobrze z powodzeniem zastąpią obiad. Pieczarki oczyszczamy, kroimy w kostkę, dodajemy posiekaną cebulę. Następnie rozgrzewamy patelnie i podsmażamy dodając łyżkę masła. Naleśniki to jedno z expresowych dań które możemy przygotować wcześniej a przed podaniem zapiec.

Naleśniki z pieczarkami i serem NALEŚNIKI-wodę mineralną,mleko,mąkę sól mieszamy razem tak aby miało konsystencje gęstej śmietany,gdyby ciasto było za rzadkie dodać mąkę. Smażyć z obu stron na złoto. NADZIENIE-Pieczarki kroimy w plasterki a cebule w piórka razem ,podsmażamy na odrobinie oleju,przyprawiamy do. You can cook Naleśniki z pieczarkami i serem using 13 ingredients and 3 steps. Here is how you cook that.

Ingredients of Naleśniki z pieczarkami i serem

 1. Prepare of Ciasto naleśnikowe:.
 2. Prepare 2 of jajka.
 3. Prepare 1 szklanki of mąki.
 4. Prepare 1/2 szklanki of mleka.
 5. It’s 2/3 szklanki of wody (najlepiej gazowanej).
 6. Prepare szczypta of soli.
 7. It’s trochę of oleju do smażenia naleśników.
 8. It’s of Farsz:.
 9. Prepare 500 g of pieczarek.
 10. You need 1 of średnia cebula.
 11. You need 150 g of sera żółtego.
 12. It’s of sól, pieprz.
 13. Prepare of masło do smażenia cebuli i pieczarek.

NALEŚNIKI-wodę mineralną,mleko,mąkę sól mieszamy razem tak aby miało konsystencje gęstej śmietany,gdyby ciasto było za rzadkie dodać mąkę. Smażyć z obu stron na złoto. NADZIENIE-Pieczarki kroimy w plasterki a cebule w piórka razem ,podsmażamy na odrobinie oleju,przyprawiamy do.

Naleśniki z pieczarkami i serem instructions

 1. Wszystkie składniki na ciasto naleśnikowe, wymieszać w misce trzepaczką. Wstawić do lodówki, na czas przygotowania farszu. Cebulę pokroić w drobną kostkę.Podsmażyć na maśle. Pieczarki umyć, lub obrać, zetrzeć na tarce o dużych oczkach. Dodać do podsmażonej cebuli i smażyć, aż woda z pieczarek odparuje. Przyprawić solą i pieprzem. Odstawić do przestudzenia. W tym czasie, usmażyć naleśniki..
 2. Do przestudzonych pieczarek, zetrzeć ser żółty.Wszystko wymieszać. Gotowy farsz nakładać na naleśniki i zawinąć jak chcecie 🙂 Ja zawijam w kopertę..
 3. Gotowe naleśniki podsmażyć na patelni, na niewielkiej ilości oleju, po 2-3 minuty z każdej strony, pod przykryciem, na małym ogniu.#2019 #mybook #MojeDrzewo.

Wszystkie składniki na ciasto naleśnikowe, wymieszać w misce trzepaczką. Do przestudzonych pieczarek, zetrzeć ser żółty. Gotowy farsz nakładać na naleśniki i zawinąć jak chcecie. NALEŚNIKI-wodę mineralną,mleko,mąkę sól mieszamy razem tak aby miało konsystencje gęstej śmietany,gdyby ciasto było za rzadkie dodać mąkę. Smażyć z obu stron na złoto.

Leave a Comment