Sernik na zimno z truskawkami przepisy

Sernik na zimno z truskawkami. Klasyczny sernik na zimno, na biszkoptach z galaretką oraz truskawkami. Taki sernik, choć zawiera kilka podstawowych składników, zawsze jest mile widziany przez gości i szybko znika ze stołu. Świetnie sprawdza się jako pomysł na słodkie zakończenie grilla lub letniego przyjęcia. Taki sernik na zimno z truskawkami to deser, który zawsze smakuje, zawsze wychodzi a do tego pięknie się prezentuje. Sernik odłożyłam do lodówki do całkowitego stężenia. Sernik na zimno z galaretką i truskawkami powinien być gotowy już po czterech godzinach chłodzenia w lodówce. #sernik #ciasto Sernik na zimno z truskawkami to letnie, smaczne ciasto za którym dzieci i nie tylko, przepadają.

Sernik na zimno z truskawkami W zeszłym roku zrobiłam go pierwszy raz i zabrałam do pracy – teraz pół firmy go robi ( jadłam w wersji cytrynowej, brzoskwiniowej, jagodowe, wiśniowej , ale oryginał z truskawkami i orzechami jest najsmaczniejszy) ? Wszystkie najlepsze przepisy na serniki na zimno w jednym miejscu. Sernik na zimno z truskawkami – sposób przygotowania: Robimy spód: rozdrabniamy w malakserze ciastka oraz orzechy, dodajemy masło i krótko miksujemy, aż składniki utworzą kruszonkę. You can cook Sernik na zimno z truskawkami using 8 ingredients and 2 steps. Here is how you achieve that.

Ingredients of Sernik na zimno z truskawkami

  1. It’s 1 kg of twarogu sernikowego z wiaderka.
  2. Prepare 250 g of serka mascarpone.
  3. It’s 400 g of truskawek.
  4. It’s 1 opakowanie of biszkoptów okrągłych.
  5. You need 3/4 szklanki of cukru pudru.
  6. Prepare 1 of laska wanilii.
  7. Prepare 4 łyżeczki of żelatyny.
  8. Prepare 2 of galaretki truskawkowe.

W zeszłym roku zrobiłam go pierwszy raz i zabrałam do pracy – teraz pół firmy go robi ( jadłam w wersji cytrynowej, brzoskwiniowej, jagodowe, wiśniowej , ale oryginał z truskawkami i orzechami jest najsmaczniejszy) ? Wszystkie najlepsze przepisy na serniki na zimno w jednym miejscu. Sernik na zimno z truskawkami – sposób przygotowania: Robimy spód: rozdrabniamy w malakserze ciastka oraz orzechy, dodajemy masło i krótko miksujemy, aż składniki utworzą kruszonkę.

Sernik na zimno z truskawkami step by step

  1. Dno tortownicy o wymiarach 26 cm wykładamy biszkoptami. Żelatynę rozpuszczamy w 1/3 szklanki gorącej wody, dokładnie mieszamy i odstawiamy do ostygnięcia. Do dużej miski przekładamy ser, dodajemy mascarpone, cukier puder i nasiona wanilii. Miksujemy do całkowitego połączenia się składników..
  2. Dodajemy przestudzoną żelatynę i dokładnie mieszamy. Gotową masę serową wylewamy na biszkopty. Wstawiamy do lodówki na około godzinę, aż masa stężeje. Galaretki rozpuszczamy w 750 ml gorącej wody i odstawiamy do wystudzenia. Na masie serowej układamy umyte i osuszone truskawki. Całość zalewamy ostudzoną galaretką i wstawiamy do lodówki na kilka godzin, aby wszystkie warstwy dobrze stężały..

Sernik na zimno to idealna propozycja na letnie dni. Nie wymaga wiele pracy a do tego wygląda pięknie i jest bardzo lekki. Sernik na zimno z truskawkami to mój ulubiony wakacyjny deser. W zeszłym roku zrobiłam go pierwszy raz i zabrałam do pracy – teraz pół firmy go robi ( jadłam w wersji cytrynowej, brzoskwiniowej, jagodowe, wiśniowej , ale oryginał z truskawkami i orzechami jest najsmaczniejszy) ? Wszystkie najlepsze przepisy na serniki na zimno w jednym miejscu.

Leave a Comment