Laguna z musem truskawkowym i rurkami recepta

Laguna z musem truskawkowym i rurkami. Biszkopt: Białka oddzielić od żółtek i utrzeć na puch. Mąkę przesiać z resztą składników i połączyć z masą za pomocą łyżki. Konsystencją łudząco przypominają prawdziwe lody i dzięki temu są właśnie takie idealne:) Uwielbiam je z musem ze. Chyba każdy próbował kiedyś tego kokosowego słodycza, a ja dzisiaj proponuję Wam jego FIT zamiennik, ale w nieco innej postaci! Koniecznie trzeba z nich korzystać zanim się skończą.

Laguna z musem truskawkowym i rurkami Z truskawkowym musem – Przepis na Z truskawkowym musem. Polecam do kawy nie tylko w truskawkowym sezonie. Biszkopt z musem truskawkowym i śmietaną. You can have Laguna z musem truskawkowym i rurkami using 17 ingredients and 3 steps. Here is how you cook that.

Ingredients of Laguna z musem truskawkowym i rurkami

 1. It’s of Biszkopt:.
 2. It’s 8 of jaj.
 3. Prepare 1 szkl. of cukru.
 4. You need 1 szkl. of mąki pszennej.
 5. It’s 1 łyżeczka of proszku do pieczenia.
 6. It’s 1 of budyń czekoladowy.
 7. Prepare 1 łyżka of kakao.
 8. Prepare 2 łyżek of wiórek kokosowych.
 9. Prepare of Masa śmietankowo-truskawkowa:.
 10. You need 0,5 l of kremówki.
 11. It’s 2 of galaretki cytrynowe.
 12. It’s 5 łyżek of sera białego.
 13. You need 1 szkl. of Truskawek.
 14. It’s 3 łyżki of cukru.
 15. It’s of Dodatkowo:.
 16. It’s of Rurki.
 17. Prepare of Sok z truskawek.

Z truskawkowym musem – Przepis na Z truskawkowym musem. Polecam do kawy nie tylko w truskawkowym sezonie. Biszkopt z musem truskawkowym i śmietaną.

Laguna z musem truskawkowym i rurkami step by step

 1. Biszkopt: Białka oddzielić od żółtek i utrzeć na puch. Dodać cukier, a następnie żółtka. Mąkę przesiać z resztą składników i połączyć z masą za pomocą łyżki. Wykładamy na blaszkę 23×30 i pieczemy 30min w 170C. Po upieczeniu biszkopt upuść na podłogę z wysokości 60cm. Upieczony biszkopt przecinamy na pół i nasączamy sokiem. Z górnej części ciasta wycinamy kółka za pomocą szklanki..
 2. Masa: Śmietanę ubić na sztywno, dodać cukier oraz zmiksowany ser. Galaretki rozpuścić w 1 szkl. Gorącej wody, pozostawić do lekkiego stężenia i łączymy z masą. Masę dzielimy na 2 nierówne części, do mniejszej dodajemy zmiksowane truskawki..
 3. Na biszkopt wyciskamy za pomocą szprycy nierówne esy-floresy różowe i białe. Następnie wykładamy rurki. Potem wyciskamy znowu esy floresy dwukolorowe i układamy wycięte biszkopty nasączone w soku. Wszystko posypać cukrem pudrem. Smacznego..

Torcik z musem truskawkowym i masą z serka homogenizowanego. Ala piecze i gotuje: Płatki jaglane i amarantus musem truskawkowym. Tego Pina i nie tylko znajdziesz na tablicy ala piecze i gotuje użytkownika Alina Waliczek. Z truskawkowym musem – Przepis na Z truskawkowym musem. Polecam do kawy nie tylko w truskawkowym sezonie.

Leave a Comment